Ogólnopolski
deweloper
pierwszego
wyboru

Nowa wizja marki Archicom

Z początkiem sierpnia 2023 r. Archicom przejął od Echo Investment mieszkaniowe projekty deweloperskie, odpowiadający za nie zespół pracowników, a także bank ziemi.

Transakcja miała na celu uporządkowanie struktury i dokonanie klarownego podziału kompetencji oraz celów strategicznych w ramach Grupy. Tym samym Echo Investment w swojej działalności skoncentruje się na nieruchomościach komercyjnych, mieszkaniach na wynajem i wielofunkcyjnych projektach „destinations”, a Archicom dołączył do grona liderów rynku mieszkaniowego w kraju, z czym wiąże się aktualna wizja marki.

Jako Archicom chcemy stać się ogólnopolskim deweloperem pierwszego wyboru.

Pod nowym szyldem Echo Residential by Archicom jesteśmy dziś obecni w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu, a we Wrocławiu dalej pod marką Archicom. Dzięki temu z poziomu dewelopera o zasięgu lokalnym dołączyliśmy do rynkowej czołówki w obszarze nieruchomości mieszkaniowych, a nasze ambicje są znacznie większe. Wobec tego nie wykluczamy dalszej ekspansji w przyszłości.

Z perspektywy naszych klientów przejęcie biznesu mieszkaniowego od Echo Investment nie warunkuje żadnych zmian formalnych. Nabywcy mogą natomiast liczyć na bardziej rozbudowaną ofertę, którą będziemy wyznaczać nowy standard zamieszkiwania. Głównym celem połączenia sił w Grupie było ułatwienie dążenia do pozycji lidera we wszystkich segmentach rynku, w których jesteśmy obecni, a także konsekwentne podnoszenie jakości realizowanych inwestycji w myśl nowej oferty wartości.

Czego powinni
spodziewać się
nasi klienci?

Jeszcze wyższa jakość
realizowanych inwestycji dzięki
połączeniu kompetencji obu firm

Bardziej atrakcyjna i różnorodna
oferta mieszkań w największych
polskich aglomeracjach

Większa stabilność finansowa
i bezpieczeństwo spółki
wpływające na jej wiarygodność

Brak jakichkolwiek zmian
formalnych z perspektywy
nabywców mieszkań

Niezmienna wierność
wartościom zakorzenionym
w DNA marki

Tworzymy kompletne
miejsca do życia

Wierzymy, że każdy detal inwestycji ma wpływ to, jaką jakość życia gwarantuje. Dlatego dbamy o każdy z nich, projektując osiedla w sposób kompleksowy. W ten sposób tworzymy wymarzone miejsca do życia dla osób o zróżnicowanych potrzebach, pragnieniach i oczekiwaniach.

Wyjątkowi ludzie wybierają
wyjątkowe miejsca do życia.
Tworzymy tylko takie.

Nasza nowa propozycja wartości dla klientów dotyczy innowacyjnego konceptu deweloperskiego, który łączy w sobie kwestie komfortu mieszkańców, funkcjonalności, a także harmonii z otaczającym światem.

Osiedla modelowe

Autorska koncepcja osiedli modelowych, czyli inwestycji zaprojektowanych z myślą o ludziach i ich codziennych potrzebach, dostosowanych do rytmu ich życia i poczucia odpowiedzialności środowiskowej, wywodzi się
z architektonicznego DNA naszej marki. W procesie projektowania koncentrujemy się na aktualnych oczekiwaniach nabywców i trendach urbanistycznych, pamiętając o kreowaniu tkanki miejskiej w sposób zrównoważony. Nasza holistyczna idea przejawia się nie tylko poprzez najwyższy standard wykonania i wykończenia mieszkań, optymalne zaplanowanie przestrzeni czy ofertę udogodnień na osiedlu, ale także najlepszą jakość obsługi na każdym etapie procesu zakupu, a później zamieszkiwania.

Osiedla modelowe
to kompletna przestrzeń
zaplanowana od A do (Ż)ycia

Archicom spełnia obietnicę o idealnym mieszkaniu, zmieniając Wrocław od ponad 36 lat. Dziś jako deweloper ogólnopolski realizuje swoje inwestycje w myśl koncepcji osiedli modelowych również w Krakowie, Łodzi, Warszawie i Poznaniu. Nasza historia zaczęła się od studia projektowego, gdzie od początku żywa była idea dbałości o ludzki wymiar architektury, jej współistnienie z naturą i kontekstem miejsca. Rozumiemy swoją rolę jako urbanisty, inżyniera i wizjonera. Myślimy szeroko, biorąc pełną odpowiedzialność za tworzenie fragmentów miast dla kolejnych pokoleń. Patrzymy na miasto jak na żywą tkankę, która powinna dopasowywać się do współczesnych odbiorców.

Cel jest niezmienny - dostarczać
mieszkańcom nowy standard
mieszkania, wyznaczać w tym obszarze
nowe trendy i być wzorem dla innych
uczestników rynku.

Poznaj nasze inwestycje

River Point - Wrocław
Planty Racławickie - Wrocław
Olimpia Port - Wrocław
Browary Wrocławskie - Wrocław
Awipolis - Wrocław
Sady nad Zieloną - Wrocław
Bonarka Living - Kraków
ZAM Apartments - Kraków
Fuzja - Łódź
BOHO Wodna 17 - Łódź
ZENIT - Osiedle Widzewska - Łódź
Wieża Jeżyce - Poznań
RYTM Apartamenty na Kabatach - Warszawa