O Kępie MieszczańskiejPoznaj River PointGaleriaMieszkaniaArchicomSkontaktuj się

Architektura.
W punkt.

Miejsce do życia musi być piękne i funkcjonalne.
River Point to inwestycja zaprojektowana w poszanowaniu tych wartości.

Inwestycja.
W punkt.

River Point to wyjątkowy punkt na mapie
Wrocławia, w którym wszystko jest w punkt.


To inwestycja kompletna w każdym ujęciu.

Życie
w harmonii.
W punkt.

Są takie miejsca, które idealnie oddają klimat miasta.
River Point to esencja Wrocławia.

Kępa Mieszczańska
wyspa z widokiem na przyszłość

Kępa Mieszczańska to jedna z najstarszych części Wrocławia - zielona wyspa zlokalizowana na Odrze w pobliżu centrum miasta. Jej historyczna funkcja na przestrzeni wielu lat nieustannie się zmieniała - od miejsc pastewnych, przez ważny ośrodek handlowy i przemysłowy, po obszar militarny.

Wyspa systematycznie się rozwijała, a pozostała na niej infrastruktura przypomina o historycznej tożsamości tego miejsca. Rewitalizacja pozwala zachować to, co najpiękniejsze i utrzymać wyróżniający się na tle pozostałych wrocławskich terenów charakter Kępy.

Obecnie, ze względu na swoją lokalizację, wyspa jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do życia we Wrocławiu.

Zamieszkaj na
Kępie Miszczańskiej

Codzienne
momenty
zachwytu

River Point to jedno z najpiękniejszych miejsc do życia na Kępie Mieszczańskiej - inwestycja położona jest nad brzegiem Odry, w sąsiedztwie powstającego Parku Mieszczańskiego, bulwarów, a także licznych ścieżek spacerowych i rowerowych.

Dzięki wyjątkowej lokalizacji mieszkańcy na wyciągnięcie ręki mają możliwość relaksu wśród zieleni, skorzystania z oferty gastronomicznej czy szybkiego przemieszczenia się pieszo do wrocławskiego rynku. Na terenie inwestycji w nienaruszonym stanie pozostał budynek historycznej stajni, która w 2004 roku została wpisana do rejestru zabytków.

Dzięki starannie zaplanowanej rewitalizacji parter budynku stajni już wkrótce zostanie zaadaptowany na potrzeby lokali gastronomicznych, a na poddaszu powstaną wyjątkowe lofty.

Zobacz rzut osiedla

Unikatowość

jedyna taka lokalizacja we Wrocławiu. Ograniczona oferta mieszkań w tej części wyspy sprawia, że lokal staje się pewną inwestycją kapitału.

Najważniejsze usługi
na wyciągnięcie ręki

bliskość punktów gastronomicznych w zabytkowej stajni na terenie osiedla, a także niewielka odległość od marketów, sklepów, szkół oraz przedszkoli pozwoli zaspokoić najważniejsze potrzeby mieszkańców.

Bliskość centrum miasta

10 minut spacerem do rynku wrocławskiego, a także doskonałe skomunikowanie Kępy pozwala na bezproblemowe dostanie się do każdej części Wrocławia.

Najlepsze układy mieszkań

przemyślane i ustawne rozkłady z przestronnymi tarasami lub ogródkami pozwolą każdemu zaaranżować swoje miejsce do życia.

Spokój i bezpieczeństwo
gwarantowane przez Archicom

lokale mieszkalne, jak i części wspólne zaprojektowane są w najdrobniejszych detalach. Przemyślane i ustawne rozkłady z przestronnymi tarasami pozwolą każdemu zaaranżować swoje miejsce do życia.

Relaks

bezpośredni widok na zieleń w centrum miasta. Nieustannie rozwijająca się okolica pozwala na codzienne zachwyty w trakcie spacerów bulwarami nadodrzańskimi, korzystanie z terenów rekreacyjnych i sportowych, a także na relaks w Parku Mieszczańskim, który już niedługo powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji.

Znajdź swoje
wymarzone
mieszkanie

Nasze mieszkania zaprojektowane są w najdrobniejszym szczególe, a do każdego z nich przynależy balkon lub taras. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każde z nich może zostać zaaranżowane wedle własnego, indywidualnego stylu. Duże przeszklenia i wysokie wnętrza zapewnią poterzebną przestrzeń.

Poznaj wszystkie
możliwości

Od 35 lat jako Archicom realizujemy marzenia o idealnym mieszkaniu. Nasza historia zaczęła się od studia projektowego, gdzie od początku żywa była idea dbałości o ludzki wymiar architektury, jej współistnienie z naturą i kontekstem miejsca. Ponad 20 000 klientów doceniło nasze projekty. Rozumiemy swoją rolę jako urbanisty, inżyniera i wizjonera. Myślimy szeroko, biorąc pełną odpowiedzialność za tworzenie fragmentów miast dla kolejnych pokoleń. We Wrocławiu zrealizowaliśmy blisko 200 obiektów, w tym osiedla wieloetapowe m.in. Olimpia Port, rewitalizowane Browary Wrocławskie. To przyjazne miejsca, gdzie można zdrowo żyć, mieszkać, odpoczywać, korzystać z rozrywek. Patrzymy na miasto jak na żywą tkankę, która powinna dopasowywać się do współczesnych odbiorców.

Cel jest niezmienny - dostarczać mieszkańcom nowy standard mieszkania.

Poznaj Archicom

Dowiedz się więcej
o River Point


Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odwiedź nasz
salon sprzedaży

Wrocław, MidPoint71
ul. Powstańców Śląskich 9
tel. 71 78 58 111
kontakt@archicom.pl