O Kępie MieszczańskiejPoznaj River PointGaleriaMieszkaniaArchicomSkontaktuj się

Architektura.
W punkt.

Miejsce do życia musi być piękne i funkcjonalne.
River Point to inwestycja zaprojektowana w poszanowaniu tych wartości.

Inwestycja.
W punkt.

River Point to wyjątkowy punkt na mapie
Wrocławia, w którym wszystko jest w punkt.


To inwestycja kompletna w każdym ujęciu.

Życie
w harmonii.
W punkt.

Są takie miejsca, które idealnie oddają klimat miasta.
River Point to esencja Wrocławia.

Kępa Mieszczańska
wyspa z widokiem na przyszłość

Kępa Mieszczańska to jedna z najstarszych części Wrocławia - zielona wyspa zlokalizowana na Odrze w pobliżu centrum miasta. Jej historyczna funkcja na przestrzeni wielu lat nieustannie się zmieniała - od miejsc pastewnych, przez ważny ośrodek handlowy i przemysłowy, po obszar militarny.

Wyspa systematycznie się rozwijała, a pozostała na niej infrastruktura przypomina o historycznej tożsamości tego miejsca. Rewitalizacja pozwala zachować to, co najpiękniejsze i utrzymać wyróżniający się na tle pozostałych wrocławskich terenów charakter Kępy.

Obecnie, ze względu na swoją lokalizację, wyspa jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do życia we Wrocławiu.

Zamieszkaj na
Kępie Miszczańskiej

Codzienne
momenty
zachwytu

River Point to jedno z najpiękniejszych miejsc do życia na Kępie Mieszczańskiej - inwestycja położona jest nad brzegiem Odry, w sąsiedztwie powstającego Parku Mieszczańskiego, bulwarów, a także licznych ścieżek spacerowych i rowerowych.

Dzięki wyjątkowej lokalizacji mieszkańcy na wyciągnięcie ręki mają możliwość relaksu wśród zieleni, skorzystania z oferty gastronomicznej czy szybkiego przemieszczenia się pieszo do wrocławskiego rynku. Na terenie inwestycji w nienaruszonym stanie pozostał budynek historycznej stajni, która w 2004 roku została wpisana do rejestru zabytków.

Dzięki starannie zaplanowanej rewitalizacji parter budynku stajni już wkrótce zostanie zaadaptowany na potrzeby lokali gastronomicznych, a na poddaszu powstaną wyjątkowe lofty.

Zobacz rzut osiedla

Unikatowość

jedyna taka lokalizacja we Wrocławiu. Ograniczona oferta mieszkań w tej części wyspy sprawia, że lokal staje się pewną inwestycją kapitału.

Najważniejsze usługi
na wyciągnięcie ręki

bliskość punktów gastronomicznych w zabytkowej stajni na terenie osiedla, a także niewielka odległość od marketów, sklepów, szkół oraz przedszkoli pozwoli zaspokoić najważniejsze potrzeby mieszkańców.

Bliskość centrum miasta

10 minut spacerem do rynku wrocławskiego, a także doskonałe skomunikowanie Kępy pozwala na bezproblemowe dostanie się do każdej części Wrocławia.

Najlepsze układy mieszkań

przemyślane i ustawne rozkłady z przestronnymi tarasami lub ogródkami pozwolą każdemu zaaranżować swoje miejsce do życia.

Spokój i bezpieczeństwo
gwarantowane przez Archicom

lokale mieszkalne, jak i części wspólne zaprojektowane są w najdrobniejszych detalach. Przemyślane i ustawne rozkłady z przestronnymi tarasami pozwolą każdemu zaaranżować swoje miejsce do życia.

Relaks

bezpośredni widok na zieleń w centrum miasta. Nieustannie rozwijająca się okolica pozwala na codzienne zachwyty w trakcie spacerów bulwarami nadodrzańskimi, korzystanie z terenów rekreacyjnych i sportowych, a także na relaks w Parku Mieszczańskim, który już niedługo powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji.

Znajdź swoje
wymarzone
mieszkanie

Nasze mieszkania zaprojektowane są w najdrobniejszym szczególe, a do każdego z nich przynależy balkon lub taras. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każde z nich może zostać zaaranżowane wedle własnego, indywidualnego stylu. Duże przeszklenia i wysokie wnętrza zapewnią poterzebną przestrzeń.

Poznaj wszystkie
możliwości

Od 35 lat jako Archicom realizujemy marzenia o idealnym mieszkaniu. Nasza historia zaczęła się od studia projektowego, gdzie od początku żywa była idea dbałości o ludzki wymiar architektury, jej współistnienie z naturą i kontekstem miejsca. Ponad 20 000 klientów doceniło nasze projekty. Rozumiemy swoją rolę jako urbanisty, inżyniera i wizjonera. Myślimy szeroko, biorąc pełną odpowiedzialność za tworzenie fragmentów miast dla kolejnych pokoleń. We Wrocławiu zrealizowaliśmy blisko 200 obiektów, w tym osiedla wieloetapowe m.in. Olimpia Port, rewitalizowane Browary Wrocławskie. To przyjazne miejsca, gdzie można zdrowo żyć, mieszkać, odpoczywać, korzystać z rozrywek. Patrzymy na miasto jak na żywą tkankę, która powinna dopasowywać się do współczesnych odbiorców.

Cel jest niezmienny - dostarczać mieszkańcom nowy standard mieszkania.

Poznaj Archicom

Dowiedz się więcej
o River Point


Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odwiedź nasz
salon sprzedaży

Wrocław
ul. Traugutta 45 (czynne do 16.04)
ul. Powstańców Śląskich 9 (zapraszamy od 17.04)
tel. 71 78 58 111
kontakt@archicom.pl