Archicom Smart


Zarządzaj inteligentnym mieszkaniem

Archicom Smart jest bezprzewodowym systemem do zarządzania inteligentnym mieszkaniem za pomocą komend głosowych lub zdalnie poprzez aplikację w smartfonie.

Dzięki Archicom Smart możesz z drugiego pokoju – albo nawet z drugiego końca globu! – włączyć lub wyłączyć sprzęty elektryczne, sterować oświetleniem, otworzyć bądź zamknąć drzwi wejściowe czy w czasie rzeczywistym sprawdzać, co dzieje się w mieszkaniu.

Zamień swój telefon w centrum zarządzania całym mieszkaniem! Steruj urządzeniami oraz swobodnie dodawaj kolejne elementy w systemie Archicom Smart.


Co umożliwi Ci Archicom Smart?

Wyobraź sobie, że właśnie w pośpiechu wychodzisz z domu. Chcesz to zrobić jak najszybciej, ale musisz jeszcze pogasić światła i różne urządzenia elektryczne, zasłonić rolety i włączyć alarm, prawda? Dzięki aplikacji na Twoim telefonie możesz to zrobić w sekundę. Wystarczy, że połączysz wszystkie rutynowe czynności w scenariusz i już tylko jedno kliknięcie dzieli cię od ich wykonania! A to zaledwie ułamek możliwości, jakie daje Archicom Smart.

Odwróćmy tę sytuację – tym razem wracasz do mieszkania. Po ciężkim dniu pragniesz jak najszybciej odpocząć. Jeszcze w drodze możesz podkręcić ogrzewanie (lub klimatyzację – w zależności od sezonu), włączyć oświetlenie, a nawet puścić wybraną muzykę. Archicom Smart daje Ci kontrolę nad urządzeniami i całym inteligentnym mieszkaniem z dowolnego miejsca w zasięgu Internetu. Wystarczy dostęp do aplikacji w telefonie lub tablecie albo sam Twój głos po przekroczeniu progu mieszkania.


Wybierz inwestycje z usługą Smart w cenie mieszkania

Awipolis - Wrocław
Sady nad Zieloną - Wrocław
Bonarka Living - Kraków
ZAM apartments - Kraków
Fuzja - Łódź
BOHO Wodna 17 - Łódź
ZENIT - Osiedle Widzewska - Łódź
Wieża Jeżyce - Poznań
RYTM Apartamenty na Kabatach - Warszawa

Chcesz porozmawiać?

Wkrótce się z Tobą skontaktujemy


Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.